Zuhause / Voltage Reference / LT1460KCS3-3.3#TRPBF
minImg
LT1460KCS3-3.3#TRPBF
Analog Devices Inc.
Produkt-Nr.:
LT1460KCS3-3.3#TRPBF
Paket:
SOT-23-3
Beschreibung:
IC VREF SERIES 0.5% SOT23-3
Benutzer handbuch
Operating Temperature 0°C ~ 70°C (TA)
Noise - 0.1Hz to 10Hz 4ppmp-p
Output Type Fixed
Tolerance ±0.5%
Current - Output 40 mA
Mounting Type Surface Mount
Current - Supply 220µA
Temperature Coefficient 50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package SOT-23-3
Reference Type Series
Noise - 10Hz to 10kHz 4ppmrms
Series -
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mfr Analog Devices Inc.
Voltage - Output (Min/Fixed) 3.3V
Package Tape & Reel (TR)
Voltage - Input 4.2V ~ 20V