LT1573CS8-2.8#PBF
Analog Devices Inc.
Produkt-Nr.:
LT1573CS8-2.8#PBF
Paket:
8-SO
Beschreibung:
IC LNR REG CTRLR 1OUT 8SOIC
Benutzer handbuch
Operating Temperature 0°C ~ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Current - Supply 1.7mA
Product Status Active
Supplier Device Package 8-SO
Number of Outputs 1
Series -
Type Positive Fixed
Package / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mfr Analog Devices Inc.
Package Tube
Voltage - Input 2.8V ~ 10V