LT277-50-12
Signal Transformer
Produkt-Nr.:
LT277-50-12
Hersteller:
Signal Transformer
Beschreibung:
TRANSF LED LIGHTING 277V TO 12V
Auf Lager : 100
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Center Tap No
Termination Style Wire Leads
Height - Seated (Max) 55.30mm
Voltage - Primary 277V
Voltage - Isolation -
Secondary Winding(s) Single
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 78.7mm L x 66mm W
Product Status Active
Current - Output (Max) -
Primary Winding(s) Single
Series LT
Type Laminated Core
Power - Max 50VA
Mfr Signal Transformer
Package Box
Voltage - Secondary (Full Load) 12V