Analog Devices Inc.
Produkt-Nr.:
LT3467IS6#TRMPBF
Hersteller:
Paket:
TSOT-23-6
Charge:
-
Beschreibung:
IC REG MULT CONFG ADJ TSOT23
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$6.3175
$6.3175
10
$5.7038
$57.038
25
$5.43894
$135.9735
100
$4.72245
$472.245
250
$4.51022
$1127.555
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Synchronous Rectifier | No |
| Voltage - Input (Max) | 16V |
| Output Type | Adjustable |
| Current - Output | 1.1A |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Boost, Flyback, SEPIC |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage - Output (Max) | 40V |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TSOT-23-6 |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 2.4V |
| Series | - |
| Function | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Package / Case | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| Frequency - Switching | 1.3MHz |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.255V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | LT3467 |