Analog Devices Inc.
Produkt-Nr.:
LT3468ES5-2#TRPBF
Hersteller:
Paket:
TSOT-23-5
Charge:
-
Beschreibung:
IC PHOTOFLASH CAP CHRGR TSOT23-5
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Series | - |
| Applications | Photoflash Capacitor Charger |
| Package / Case | SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| Voltage - Supply | 2.5V ~ 16V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 5mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TSOT-23-5 |
| Base Product Number | LT3468 |