Analog Devices Inc.
Produkt-Nr.:
LT3477EFE#PBF
Hersteller:
Paket:
20-TSSOP-EP
Charge:
-
Beschreibung:
IC LED DRVR RGLTR PWM 3A 20TSSOP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$9.728
$9.728
10
$8.7856
$87.856
25
$8.3771
$209.4275
100
$7.273675
$727.3675
250
$6.94678
$1736.695
500
$6.333802
$3166.901
1000
$5.516546
$5516.546
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Applications | - |
| Voltage - Supply (Min) | 2.5V |
| Topology | Flyback, SEPIC, Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-TSSOP-EP |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | - |
| Type | DC DC Regulator |
| Package / Case | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Voltage - Supply (Max) | 25V |
| Voltage - Output | - |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Frequency | 200kHz ~ 3.5MHz |
| Dimming | PWM |
| Package | Tube |
| Current - Output / Channel | 3A (Switch) |
| Base Product Number | LT3477 |