Analog Devices Inc.
Produkt-Nr.:
LT3481IMSE#PBF
Hersteller:
Paket:
10-MSOP-EP
Charge:
-
Beschreibung:
IC REG BUCK ADJUSTABLE 2A 10MSOP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$11.2955
$11.2955
10
$10.20585
$102.0585
25
$9.73142
$243.2855
100
$8.449775
$844.9775
250
$8.069984
$2017.496
500
$7.35794
$3678.97
1000
$6.408529
$6408.529
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Synchronous Rectifier | No |
| Voltage - Input (Max) | 34V |
| Output Type | Adjustable |
| Current - Output | 2A |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Buck |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage - Output (Max) | 20V |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 10-MSOP-EP |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 3.6V |
| Series | - |
| Function | Step-Down |
| Package / Case | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Frequency - Switching | 300kHz ~ 2.8MHz |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.265V |
| Package | Tube |
| Base Product Number | LT3481 |