Analog Devices Inc.
Produkt-Nr.:
LT3482IUD#PBF
Hersteller:
Paket:
16-QFN (3x3)
Charge:
-
Beschreibung:
IC REG BOOST ADJ 280MA 16QFN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$11.951
$11.951
10
$10.7958
$107.958
25
$10.2942
$257.355
100
$8.938265
$893.8265
250
$8.536548
$2134.137
500
$7.78335
$3891.675
1000
$6.779038
$6779.038
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Synchronous Rectifier | No |
| Voltage - Input (Max) | 16V |
| Output Type | Adjustable |
| Current - Output | 280mA (Switch) |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Boost, Charge Pump |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage - Output (Max) | 90V |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-QFN (3x3) |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 2.5V |
| Series | - |
| Function | Step-Up |
| Package / Case | 16-WFQFN Exposed Pad |
| Frequency - Switching | 650kHz ~ 1.1MHz |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 5V |
| Package | Tube |
| Base Product Number | LT3482 |