Analog Devices Inc.
Produkt-Nr.:
LT3504EUFD#TRPBF
Hersteller:
Paket:
28-QFN (4x5)
Charge:
-
Beschreibung:
IC REG BUCK ADJ 1A QD 28QFN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$10.1365
$10.1365
10
$9.15705
$91.5705
25
$8.73126
$218.2815
100
$7.581285
$758.1285
250
$7.24052
$1810.13
500
$6.601664
$3300.832
1000
$5.749837
$5749.837
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Synchronous Rectifier | No |
| Voltage - Input (Max) | 40V |
| Output Type | Adjustable |
| Current - Output | 1A |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Buck |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage - Output (Max) | 40V |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 28-QFN (4x5) |
| Number of Outputs | 4 |
| Voltage - Input (Min) | 3.2V |
| Series | - |
| Function | Step-Down |
| Package / Case | 28-WFQFN Exposed Pad |
| Frequency - Switching | 250kHz ~ 2.1MHz |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.8V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | LT3504 |