Analog Devices Inc.
Produkt-Nr.:
LT3570IUF#PBF
Hersteller:
Paket:
24-QFN (4x4)
Charge:
-
Beschreibung:
IC REG TRIPLE BUCK/BST/LNR 24QFN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$9.842
$9.842
10
$8.89485
$88.9485
25
$8.48122
$212.0305
100
$7.364115
$736.4115
250
$7.033154
$1758.2885
500
$6.412595
$3206.2975
1000
$5.585164
$5585.164
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| w/Sequencer | No |
| Topology | Step-Down (Buck) (1), Step-Up (Boost) (1), Linear (LDO) (1) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 24-QFN (4x4) |
| Number of Outputs | 3 |
| Series | - |
| Package / Case | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Voltage/Current - Output 2 | Adj to 0.8V, 1.5A |
| Frequency - Switching | 500kHz ~ 2.1MHz |
| Voltage/Current - Output 3 | Controller |
| Voltage - Supply | 2.5V ~ 36V |
| Voltage/Current - Output 1 | Adj to 0.8V, 1.5A |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| w/Supervisor | No |
| Package | Tube |
| w/LED Driver | No |
| Base Product Number | LT3570 |