Analog Devices Inc.
Produkt-Nr.:
LT3571IUD#TRPBF
Hersteller:
Paket:
16-QFN (3x3)
Charge:
-
Beschreibung:
IC REG BOOST ADJ 370MA 16QFN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$7.182
$7.182
10
$6.4904
$64.904
25
$6.18906
$154.7265
100
$5.373865
$537.3865
250
$5.132318
$1283.0795
500
$4.679453
$2339.7265
1000
$4.075652
$4075.652
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Synchronous Rectifier | No |
| Voltage - Input (Max) | 20V |
| Output Type | Adjustable |
| Current - Output | 370mA (Switch) |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Boost |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage - Output (Max) | 75V (Switch) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-QFN (3x3) |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 2.7V |
| Series | - |
| Function | Step-Up |
| Package / Case | 16-WFQFN Exposed Pad |
| Frequency - Switching | 250kHz ~ 2MHz |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 2.7V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | LT3571 |