Analog Devices Inc.
Produkt-Nr.:
LT3581IMSE#PBF
Hersteller:
Paket:
16-MSOP-EP
Charge:
-
Beschreibung:
IC REG MULTI CONFG ADJ 16MSOP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$8.227
$8.227
10
$7.4309
$74.309
25
$7.0851
$177.1275
100
$6.15182
$615.182
250
$5.87537
$1468.8425
500
$5.356955
$2678.4775
1000
$4.665735
$4665.735
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Synchronous Rectifier | No |
| Voltage - Input (Max) | 22V |
| Output Type | Adjustable |
| Current - Output | 3.3A (Switch) |
| Output Configuration | Positive or Negative |
| Topology | Boost, Charge Pump, Cuk, Flyback, SEPIC |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage - Output (Max) | 42V (Switch) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-MSOP-EP |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 2.5V |
| Series | - |
| Function | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Package / Case | 16-TFSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Frequency - Switching | 200kHz ~ 2.5MHz |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.215V |
| Package | Tube |
| Base Product Number | LT3581 |