Analog Devices Inc.
Produkt-Nr.:
LT3598IFE#TRPBF
Hersteller:
Paket:
24-TSSOP
Charge:
-
Beschreibung:
IC LED DRV RGLTR PWM 24TSSOP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$10.526
$10.526
10
$9.50665
$95.0665
25
$9.06452
$226.613
100
$7.87075
$787.075
250
$7.517008
$1879.252
500
$6.853756
$3426.878
1000
$5.969401
$5969.401
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Applications | - |
| Voltage - Supply (Min) | 3V |
| Topology | Step-Up (Boost) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 24-TSSOP |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Number of Outputs | 6 |
| Series | True Color PWM™ |
| Type | DC DC Regulator |
| Package / Case | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Voltage - Supply (Max) | 30V |
| Voltage - Output | 44V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Frequency | 200kHz ~ 2.5MHz |
| Dimming | Analog, PWM |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Output / Channel | 30mA |
| Base Product Number | LT3598 |