Analog Devices Inc.
Produkt-Nr.:
LT3645EMSE#PBF
Hersteller:
Paket:
12-MSOP-EP
Charge:
-
Beschreibung:
IC REG DL BUCK/LNR 750KHZ 12MSOP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$6.8685
$6.8685
10
$6.20635
$62.0635
25
$5.91812
$147.953
100
$5.138645
$513.8645
250
$4.907662
$1226.9155
500
$4.474633
$2237.3165
1000
$3.897261
$3897.261
2500
$3.752918
$9382.295
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| w/Sequencer | No |
| Topology | Step-Down (Buck) (1), Linear (LDO) (1) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 12-MSOP-EP |
| Number of Outputs | 2 |
| Series | - |
| Package / Case | 12-TSSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Voltage/Current - Output 2 | 0.8V ~ 8V, 200mA |
| Frequency - Switching | 750kHz |
| Voltage/Current - Output 3 | - |
| Voltage - Supply | 3.6V ~ 36V |
| Voltage/Current - Output 1 | 0.8V ~ 16V, 500mA |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| w/Supervisor | No |
| Package | Tube |
| w/LED Driver | No |
| Base Product Number | LT3645 |