Analog Devices Inc.
Produkt-Nr.:
LT3652EMSE#PBF
Hersteller:
Paket:
12-MSOP-EP
Charge:
-
Beschreibung:
IC BATT CHG MULTI-CHEM 12MSOP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$8.854
$8.854
10
$7.999
$79.99
25
$7.62698
$190.6745
100
$6.62226
$662.226
250
$6.324644
$1581.161
500
$5.766614
$2883.307
1000
$5.022526
$5022.526
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Battery Pack Voltage | 14.4V |
| Charge Current - Max | 2A |
| Number of Cells | - |
| Current - Charging | Constant - Programmable |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 12-MSOP-EP |
| Series | - |
| Fault Protection | - |
| Package / Case | 12-TSSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Voltage - Supply (Max) | 32V |
| Battery Chemistry | Multi-Chemistry |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Package | Tube |
| Programmable Features | Current, Timer |
| Interface | - |
| Base Product Number | LT3652 |