Analog Devices Inc.
Produkt-Nr.:
LT3743EUFD#TRPBF
Hersteller:
Paket:
28-QFN (4x5)
Charge:
-
Beschreibung:
IC LED DRIVER CTRLR PWM 28QFN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$12.2075
$12.2075
10
$11.2214
$112.214
25
$10.75666
$268.9165
100
$9.477485
$947.7485
250
$9.012308
$2253.077
500
$8.430851
$4215.4255
1000
$7.733124
$7733.124
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Applications | Lighting |
| Voltage - Supply (Min) | 6V |
| Topology | Step-Down (Buck) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 28-QFN (4x5) |
| Internal Switch(s) | No |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | - |
| Type | DC DC Controller |
| Package / Case | 28-WFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply (Max) | 36V |
| Voltage - Output | - |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Frequency | 200kHz ~ 1MHz |
| Dimming | PWM |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Output / Channel | - |
| Base Product Number | LT3743 |