Analog Devices Inc.
Produkt-Nr.:
LT3756IUD-1#PBF
Hersteller:
Paket:
16-QFN (3x3)
Charge:
-
Beschreibung:
IC LED DRIVER CTRLR PWM 16QFN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$9.576
$9.576
10
$8.6545
$86.545
25
$8.25208
$206.302
100
$7.16509
$716.509
250
$6.843078
$1710.7695
500
$6.239277
$3119.6385
1000
$5.434209
$5434.209
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Applications | - |
| Voltage - Supply (Min) | 6V |
| Topology | Flyback, SEPIC, Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-QFN (3x3) |
| Internal Switch(s) | No |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | - |
| Type | DC DC Controller |
| Package / Case | 16-WFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply (Max) | 100V |
| Voltage - Output | 100V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Frequency | 100kHz ~ 1MHz |
| Dimming | Analog, PWM |
| Package | Tube |
| Current - Output / Channel | - |
| Base Product Number | LT3756 |