Analog Devices Inc.
Produkt-Nr.:
LT3795EFE#PBF
Hersteller:
Paket:
28-TSSOP-EP
Charge:
-
Beschreibung:
IC LED DRIVER CTRLR PWM 28TSSOP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$9.994
$9.994
10
$9.02595
$90.2595
25
$8.60624
$215.156
100
$7.4727
$747.27
250
$7.136856
$1784.214
500
$6.50712
$3253.56
1000
$5.667491
$5667.491
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Applications | - |
| Voltage - Supply (Min) | 4.5V |
| Topology | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 28-TSSOP-EP |
| Internal Switch(s) | No |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | - |
| Type | DC DC Controller |
| Package / Case | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Voltage - Supply (Max) | 110V |
| Voltage - Output | - |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Frequency | 100kHz ~ 1MHz |
| Dimming | Analog, PWM |
| Package | Tube |
| Current - Output / Channel | - |
| Base Product Number | LT3795 |