Analog Devices Inc.
Produkt-Nr.:
LT3909EMSE#PBF
Hersteller:
Paket:
12-MSOP-EP
Charge:
-
Beschreibung:
IC LED DRV RGLTR PWM 50MA 12MSOP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$7.3055
$7.3055
10
$6.6006
$66.006
25
$6.29318
$157.3295
100
$5.464305
$546.4305
250
$5.218692
$1304.673
500
$4.758246
$2379.123
1000
$4.14427
$4144.27
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Applications | Automotive |
| Voltage - Supply (Min) | 2.9V |
| Topology | Step-Up (Boost) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 12-MSOP-EP |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Number of Outputs | 2 |
| Series | - |
| Type | DC DC Regulator |
| Package / Case | 12-TSSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Voltage - Supply (Max) | 40V |
| Voltage - Output | 40V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Frequency | 2MHz |
| Dimming | Analog, PWM |
| Package | Tube |
| Current - Output / Channel | 50mA |
| Base Product Number | LT3909 |