Analog Devices Inc.
Produkt-Nr.:
LT3922IUFD-1#PBF
Hersteller:
Paket:
28-QFN (4x5)
Charge:
-
Beschreibung:
IC LED DRVR CTRLR PWM 2.3A 28QFN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$7.866
$7.866
10
$7.10315
$71.0315
25
$6.77236
$169.309
100
$5.8805
$588.05
250
$5.616172
$1404.043
500
$5.120614
$2560.307
1000
$4.459889
$4459.889
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Applications | Automotive, Lighting |
| Voltage - Supply (Min) | 2.8V |
| Topology | Step-Up (Boost) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 28-QFN (4x5) |
| Internal Switch(s) | No |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | - |
| Type | DC DC Controller |
| Package / Case | 28-WFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply (Max) | 36V |
| Voltage - Output | - |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Frequency | 200kHz ~ 2MHz |
| Dimming | Analog, PWM |
| Package | Tube |
| Current - Output / Channel | 2.3A |
| Base Product Number | LT3922 |