LT4HWT-DC24V
Panasonic Industrial Automation Sales
Produkt-Nr.:
LT4HWT-DC24V
Beschreibung:
RELAY TIME DELAY 9999HR 0.1A 30V
Benutzer handbuch
Timing Initiate Method Input Voltage
Termination Style Plug In, 11 Pin (Octal)
Delay Time 0.01 Sec ~ 9999 Hrs
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Mounting Type Socketable
Product Status Obsolete
Relay Type Solid State Relay
Series LT4H-W
Function Programmable (Multi-Function)
Voltage - Supply 12 ~ 24VDC
Mfr Panasonic Industrial Automation Sales
Timing Adjustment Method Up/Down Digit Keys
Package Bulk
Contact Rating @ Voltage 0.1A @ 30VDC