Analog Devices Inc.
Produkt-Nr.:
LT5578IUH#PBF
Hersteller:
Paket:
24-QFN (5x5)
Charge:
-
Beschreibung:
IC MIXER 400MHZ-2.7GHZ UP 24QFN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$13.1575
$13.1575
10
$12.09255
$120.9255
25
$11.59114
$289.7785
100
$10.212785
$1021.2785
250
$9.711584
$2427.896
500
$9.085021
$4542.5105
1000
$8.333162
$8333.162
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Number of Mixers | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 170mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 24-QFN (5x5) |
| Series | - |
| Package / Case | 24-WQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Secondary Attributes | Up Converter |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Frequency | 400MHz ~ 2.7GHz |
| Noise Figure | 8.6dB |
| Package | Tube |
| RF Type | GSM, ISM, PCS, WCDMA |
| Gain | 1.4dB |
| Base Product Number | LT5578 |