Analog Devices Inc.
Produkt-Nr.:
LT6004CDD#PBF
Hersteller:
Paket:
8-DFN (3x3)
Charge:
-
Beschreibung:
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8DFN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$3.477
$3.477
10
$3.12075
$31.2075
25
$2.95032
$73.758
100
$2.55702
$255.702
250
$2.425882
$606.4705
500
$2.176735
$1088.3675
1000
$1.835799
$1835.799
2500
$1.74401
$4360.025
5000
$1.678441
$8392.205
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Voltage - Supply Span (Max) | 16 V |
| Operating Temperature | 0°C ~ 85°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 0.55V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 3 kHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 1.25µA (x2 Channels) |
| Current - Input Bias | 7 pA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-DFN (3x3) |
| Voltage - Input Offset | 80 µV |
| Series | LT® |
| Package / Case | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply Span (Min) | 1.6 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tube |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 9 mA |
| Base Product Number | LT6004 |