Analog Devices Inc.
Produkt-Nr.:
LT6011CMS8#TRPBF
Hersteller:
Paket:
8-MSOP
Charge:
-
Beschreibung:
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8MSOP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$5.415
$5.415
10
$4.86305
$48.6305
25
$4.59724
$114.931
100
$3.984205
$398.4205
250
$3.77986
$944.965
500
$3.391652
$1695.826
1000
$2.860431
$2860.431
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 0.11V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 350 kHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 135µA (x2 Channels) |
| Current - Input Bias | 20 pA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-MSOP |
| Voltage - Input Offset | 35 µV |
| Series | LT® |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.7 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 20 mA |
| Base Product Number | LT6011 |