Analog Devices Inc.
Produkt-Nr.:
LT6016MPMS8#TRPBF
Hersteller:
Paket:
8-MSOP
Charge:
-
Beschreibung:
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8MSOP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$12.407
$12.407
10
$11.3981
$113.981
25
$10.92576
$273.144
100
$9.62654
$962.654
250
$9.154086
$2288.5215
500
$8.563509
$4281.7545
1000
$7.8548
$7854.8
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Voltage - Supply Span (Max) | 50 V |
| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 0.8V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 3.3 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 325µA (x2 Channels) |
| Current - Input Bias | 2 nA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-MSOP |
| Voltage - Input Offset | 55 µV |
| Series | LT® |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 3 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 32 mA |
| Base Product Number | LT6016 |