Analog Devices Inc.
Produkt-Nr.:
LT6119IMS-1#PBF
Hersteller:
Paket:
10-MSOP
Charge:
-
Beschreibung:
IC CURR SENSE 1 CIRCUIT 10MSOP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$6.5455
$6.5455
10
$5.8786
$58.786
25
$5.55788
$138.947
100
$4.81669
$481.669
250
$4.56969
$1142.4225
500
$4.100352
$2050.176
1000
$3.458133
$3458.133
2500
$3.285224
$8213.06
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Voltage - Supply Span (Max) | 60 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | Open Drain |
| Slew Rate | - |
| Gain Bandwidth Product | 1 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 475µA |
| Current - Input Bias | 60 nA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 10-MSOP |
| Voltage - Input Offset | 200 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.7 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tube |
| Amplifier Type | Current Sense |
| Base Product Number | LT6119 |