Analog Devices Inc.
Produkt-Nr.:
LT6201CS8#PBF
Hersteller:
Paket:
8-SO
Charge:
-
Beschreibung:
IC BUFFER 2 CIRCUIT 8SO
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$10.5735
$10.5735
10
$9.55035
$95.5035
25
$9.10632
$227.658
100
$7.906945
$790.6945
250
$7.551588
$1887.897
500
$6.885258
$3442.629
1000
$5.996837
$5996.837
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Voltage - Supply Span (Max) | 12.6 V |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 50V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 165 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 20mA (x2 Channels) |
| Current - Input Bias | 8 µA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SO |
| Voltage - Input Offset | 2.5 mV |
| Series | LT® |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.5 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tube |
| Amplifier Type | Buffer |
| Current - Output / Channel | 90 mA |
| Base Product Number | LT6201 |