Analog Devices Inc.
Produkt-Nr.:
LT6203IDD#TRPBF
Hersteller:
Paket:
8-DFN (3x3)
Charge:
-
Beschreibung:
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8DFN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$10.26
$10.26
10
$9.2663
$92.663
25
$8.83538
$220.8845
100
$7.671725
$767.1725
250
$7.326932
$1831.733
500
$6.680438
$3340.219
1000
$5.818446
$5818.446
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Voltage - Supply Span (Max) | 12.6 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 25V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 100 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 2.8mA (x2 Channels) |
| Current - Input Bias | 3.8 µA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-DFN (3x3) |
| Voltage - Input Offset | 2.6 mV |
| Series | LT® |
| Package / Case | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.5 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 40 mA |
| Base Product Number | LT6203 |