Analog Devices Inc.
Produkt-Nr.:
LT6220IS5#TRMPBF
Hersteller:
Paket:
TSOT-23-5
Charge:
-
Beschreibung:
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT TSOT23-5
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$4.845
$4.845
10
$4.3548
$43.548
25
$4.11692
$102.923
100
$3.567915
$356.7915
250
$3.384964
$846.241
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Voltage - Supply Span (Max) | 12.6 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 20V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 60 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 1mA |
| Current - Input Bias | 250 nA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TSOT-23-5 |
| Voltage - Input Offset | 700 µV |
| Series | - |
| Package / Case | SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.2 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 50 mA |
| Base Product Number | LT6220 |