Analog Devices Inc.
Produkt-Nr.:
LT6221CS8#TRPBF
Hersteller:
Paket:
8-SO
Charge:
-
Beschreibung:
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SO
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$6.061
$6.061
10
$5.4435
$54.435
25
$5.14596
$128.649
100
$4.45987
$445.987
250
$4.231186
$1057.7965
500
$3.796618
$1898.309
1000
$3.201975
$3201.975
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Voltage - Supply Span (Max) | 12.6 V |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 20V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 60 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 900µA (x2 Channels) |
| Current - Input Bias | 250 nA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SO |
| Voltage - Input Offset | 700 µV |
| Series | LT® |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.2 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 50 mA |
| Base Product Number | LT6221 |