Analog Devices Inc.
Produkt-Nr.:
LT6230CS6-10#TRMPBF
Hersteller:
Paket:
TSOT-23-6
Charge:
-
Beschreibung:
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT TSOT23-6
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$4.826
$4.826
10
$4.3301
$43.301
25
$4.09412
$102.353
100
$3.54806
$354.806
250
$3.366154
$841.5385
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Voltage - Supply Span (Max) | 12.6 V |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 320V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 1.45 GHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 3.3mA |
| Current - Input Bias | 5 µA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TSOT-23-6 |
| Voltage - Input Offset | 100 µV |
| Series | - |
| Package / Case | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| Voltage - Supply Span (Min) | 3 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 30 mA |
| Base Product Number | LT6230 |