Analog Devices Inc.
Produkt-Nr.:
LT6234CDD#PBF
Hersteller:
Paket:
8-DFN (3x3)
Charge:
-
Beschreibung:
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8DFN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$7.6
$7.6
10
$6.8628
$68.628
25
$6.54322
$163.5805
100
$5.68138
$568.138
250
$5.426096
$1356.524
500
$4.947296
$2473.648
1000
$4.308944
$4308.944
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Voltage - Supply Span (Max) | 12.6 V |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 17V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 60 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 1.05mA (x2 Channels) |
| Current - Input Bias | 1.5 µA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-DFN (3x3) |
| Voltage - Input Offset | 100 µV |
| Series | LT® |
| Package / Case | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply Span (Min) | 3 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tube |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 55 mA |
| Base Product Number | LT6234 |