Analog Devices Inc.
Produkt-Nr.:
LT6372IUDC-0.2#PBF
Hersteller:
Paket:
20-QFN (3x4)
Charge:
-
Beschreibung:
IC INST AMP 1 CIRCUIT 20QFN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$9.7185
$9.7185
10
$8.90815
$89.0815
25
$8.09818
$202.4545
100
$7.2884
$728.84
250
$6.681008
$1670.252
500
$6.073635
$3036.8175
1000
$5.466272
$5466.272
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Voltage - Supply Span (Max) | 35 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | - |
| -3db Bandwidth | 4 MHz |
| Slew Rate | 3.5V/µs |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 2.75mA |
| Current - Input Bias | 100 pA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-QFN (3x4) |
| Voltage - Input Offset | 15 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 20-WFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply Span (Min) | 4.75 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tube |
| Amplifier Type | Instrumentation |
| Current - Output / Channel | 55 mA |
| Base Product Number | LT6372 |