Analog Devices Inc.
Produkt-Nr.:
LT6658AIMSE-2.5#PBF
Hersteller:
Paket:
16-MSOP-EP
Charge:
-
Beschreibung:
IC VREF SERIES 6V 0.05% 16MSOP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$9.1675
$9.1675
10
$8.28305
$82.8305
25
$7.89754
$197.4385
100
$6.85748
$685.748
250
$6.5493
$1637.325
500
$5.971434
$2985.717
1000
$5.200927
$5200.927
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TJ) |
| Noise - 0.1Hz to 10Hz | 1.5ppmp-p |
| Output Type | Adjustable (Fixed) |
| Tolerance | ±0.05% |
| Current - Output | 150 mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage - Output (Max) | 6 V |
| Current - Supply | 3mA |
| Temperature Coefficient | 10ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-MSOP-EP |
| Reference Type | Series, Dual |
| Noise - 10Hz to 10kHz | 2ppmrms |
| Series | - |
| Package / Case | 16-TFSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 2.5V |
| Package | Tube |
| Voltage - Input | 3.5V ~ 36V |
| Base Product Number | LT6658 |