Analog Devices Inc.
Produkt-Nr.:
LT6658BHMSE-3.3#PBF
Hersteller:
Paket:
16-MSOP-EP
Charge:
-
Beschreibung:
IC VREF SERIES 6V 0.1% 16MSOP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$7.695
$7.695
10
$6.9502
$69.502
25
$6.62644
$165.661
100
$5.75377
$575.377
250
$5.49518
$1373.795
500
$5.010338
$2505.169
1000
$4.363834
$4363.834
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Noise - 0.1Hz to 10Hz | 1.7ppmp-p |
| Output Type | Adjustable (Fixed) |
| Tolerance | ±0.1% |
| Current - Output | 150 mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage - Output (Max) | 6 V |
| Current - Supply | 3mA |
| Temperature Coefficient | 20ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-MSOP-EP |
| Reference Type | Series, Dual |
| Noise - 10Hz to 10kHz | 2ppmrms |
| Series | - |
| Package / Case | 16-TFSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 3.3V |
| Package | Tube |
| Voltage - Input | 4.5V ~ 36V |
| Base Product Number | LT6658 |