Analog Devices Inc.
Produkt-Nr.:
LT6703HVHS5-3#TRPBF
Hersteller:
Paket:
TSOT-23-5
Charge:
-
Beschreibung:
IC COMPARATOR 1 GEN PUR TSOT23-5
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$3.363
$3.363
10
$3.02385
$30.2385
25
$2.85874
$71.4685
100
$2.477695
$247.7695
250
$2.350642
$587.6605
500
$2.109228
$1054.614
1000
$1.778875
$1778.875
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Propagation Delay (Max) | 29µs |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| CMRR, PSRR (Typ) | - |
| Output Type | Open-Collector |
| Current - Output (Typ) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TSOT-23-5 |
| Voltage - Input Offset (Max) | - |
| Series | Over-The-Top® |
| Type | General Purpose |
| Package / Case | SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 1.4V ~ 18V |
| Number of Elements | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Input Bias (Max) | 0.01µA @ 18V |
| Hysteresis | 13.5mV |
| Current - Quiescent (Max) | 17µA |
| Base Product Number | LT6703 |