Analog Devices Inc.
Produkt-Nr.:
LT6703IDC-3#TRMPBF
Hersteller:
Paket:
3-DFN (2x2)
Charge:
-
Beschreibung:
IC COMPARATOR 1 GEN PUR 3DFN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.831
$2.831
10
$2.5403
$25.403
25
$2.4016
$60.04
100
$2.08126
$208.126
250
$1.974556
$493.639
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Propagation Delay (Max) | 29µs |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| CMRR, PSRR (Typ) | - |
| Output Type | Open-Collector |
| Current - Output (Typ) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 3-DFN (2x2) |
| Voltage - Input Offset (Max) | - |
| Series | Over-The-Top® |
| Type | General Purpose |
| Package / Case | 3-WFDFN Exposed Pad |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 1.4V ~ 18V |
| Number of Elements | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Input Bias (Max) | 0.01µA @ 18V |
| Hysteresis | 11.5mV |
| Current - Quiescent (Max) | 15µA |
| Base Product Number | LT6703 |