Analog Devices Inc.
Produkt-Nr.:
LT8310IFE#PBF
Hersteller:
Paket:
20-TSSOP-EP
Charge:
-
Beschreibung:
IC MOSFET DRIVER SYNC 20-TSSOP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$9.6045
$9.6045
10
$8.67635
$86.7635
25
$8.2726
$206.815
100
$7.183235
$718.3235
250
$6.860368
$1715.092
500
$6.255028
$3127.514
1000
$5.447927
$5447.927
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Applications | Forward Converter Controller |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 3.8 mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-TSSOP-EP |
| Series | - |
| Package / Case | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), 16 Leads, Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 6V ~ 100V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Package | Tube |
| Voltage - Input | - |
| Base Product Number | LT8310 |