Analog Devices Inc.
Produkt-Nr.:
LT8362EDD#TRPBF
Hersteller:
Paket:
10-DFN (3x3)
Charge:
-
Beschreibung:
IC REG BST SEPIC 2A 10DFN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$5.871
$5.871
10
$5.2744
$52.744
25
$4.98598
$124.6495
100
$4.32117
$432.117
250
$4.099554
$1024.8885
500
$3.678514
$1839.257
1000
$3.102358
$3102.358
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Synchronous Rectifier | - |
| Voltage - Input (Max) | 60V |
| Output Type | Fixed |
| Current - Output | 2A (Switch) |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Boost, SEPIC |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage - Output (Max) | 60V (Switch) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 10-DFN (3x3) |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 2.8V |
| Series | - |
| Function | Step-Up |
| Package / Case | 10-WFDFN Exposed Pad |
| Frequency - Switching | 300kHz ~ 2MHz |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | LT8362 |