Analog Devices Inc.
Produkt-Nr.:
LT8390AIUFD#TRPBF
Hersteller:
Paket:
28-QFN (4x5)
Charge:
-
Beschreibung:
IC REG CTRLR BUCK-BOOST 28
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$12.3785
$12.3785
10
$11.3791
$113.791
25
$10.90714
$272.6785
100
$9.61001
$961.001
250
$9.138316
$2284.579
500
$8.548765
$4274.3825
1000
$7.841281
$7841.281
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Serial Interfaces | - |
| Output Type | Transistor Driver |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Buck-Boost |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Clock Sync | Yes |
| Supplier Device Package | 28-QFN (4x5) |
| Number of Outputs | 1 |
| Duty Cycle (Max) | 95% |
| Function | Step-Up/Step-Down |
| Control Features | Current Limit, Frequency Control, Soft Start |
| Series | - |
| Output Phases | 1 |
| Package / Case | 28-WFQFN Exposed Pad |
| Frequency - Switching | 645kHz ~ 2.1MHz |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 4V ~ 60V |
| Base Product Number | LT8390 |