Analog Devices Inc.
Produkt-Nr.:
LT8393EUFDM#PBF
Hersteller:
Paket:
28-QFN (4x5)
Charge:
-
Beschreibung:
IC LED DRIVER CTRLR PWM 28QFN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$10.089
$10.089
10
$9.11335
$91.1335
25
$8.68946
$217.2365
100
$7.54509
$754.509
250
$7.205978
$1801.4945
500
$6.570143
$3285.0715
1000
$5.722382
$5722.382
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Applications | Automotive, Lighting |
| Voltage - Supply (Min) | 4V |
| Topology | Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) |
| Mounting Type | Surface Mount, Wettable Flank |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 28-QFN (4x5) |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Type | DC DC Controller |
| Package / Case | 28-WFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply (Max) | 60V |
| Voltage - Output | 0V ~ 100V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Frequency | 350kHz ~ 2MHz |
| Dimming | Analog, PWM |
| Package | Tube |
| Current - Output / Channel | - |
| Base Product Number | LT8393 |