Analog Devices Inc.
Produkt-Nr.:
LT8494IUF#PBF
Hersteller:
Paket:
20-QFN (4x4)
Charge:
-
Beschreibung:
IC REG MULTI CONFG ADJ 2A 20QFN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$9.12
$9.12
10
$8.23935
$82.3935
25
$7.85612
$196.403
100
$6.821285
$682.1285
250
$6.514758
$1628.6895
500
$5.939913
$2969.9565
1000
$5.173472
$5173.472
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Synchronous Rectifier | No |
| Voltage - Input (Max) | 60V |
| Output Type | Adjustable |
| Current - Output | 2A |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Boost, Charge Pump, Flyback, SEPIC |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage - Output (Max) | 70V (Switch) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-QFN (4x4) |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 1V |
| Series | - |
| Function | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Package / Case | 20-WFQFN Exposed Pad |
| Frequency - Switching | 250kHz ~ 1.5MHz |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.202V |
| Package | Tube |
| Base Product Number | LT8494 |