LT8618EDDB-3.3#TRPBF
Analog Devices Inc.
Produkt-Nr.:
LT8618EDDB-3.3#TRPBF
Paket:
10-DFN (3x2)
Beschreibung:
HIGH EFFICIENCY 60V/100MA SYNCHR
Auf Lager : 2246
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TJ)
Synchronous Rectifier Yes
Voltage - Input (Max) 60V
Output Type Fixed
Current - Output 100mA
Output Configuration Positive
Topology Buck
Mounting Type Surface Mount
Voltage - Output (Max) -
Product Status Active
Supplier Device Package 10-DFN (3x2)
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 3.4V
Series -
Function Step-Down
Package / Case 10-WFDFN Exposed Pad
Frequency - Switching 200kHz ~ 2.2MHz
Mfr Analog Devices Inc.
Voltage - Output (Min/Fixed) 3.3V