Analog Devices Inc.
Produkt-Nr.:
LT8711IUDC#PBF
Hersteller:
Paket:
20-QFN (3x4)
Charge:
-
Beschreibung:
IC REG CTRLR SYNC 20-QFN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$7.3055
$7.3055
10
$6.6006
$66.006
25
$6.29318
$157.3295
100
$5.464305
$546.4305
250
$5.218692
$1304.673
500
$4.758246
$2379.123
1000
$4.14427
$4144.27
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Synchronous Rectifier | No |
| Serial Interfaces | - |
| Output Type | PWM |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Buck, Boost, Buck-Boost, SEPIC |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Clock Sync | Yes |
| Supplier Device Package | 20-QFN (3x4) |
| Number of Outputs | 1 |
| Duty Cycle (Max) | 100% |
| Function | Step-Up, Step-Down |
| Control Features | Enable, Frequency Control, Soft Start |
| Series | - |
| Output Phases | - |
| Package / Case | 20-WFQFN Exposed Pad |
| Frequency - Switching | 100kHz ~ 750kHz |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Package | Tube |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 4.5V ~ 42V |
| Base Product Number | LT8711 |