Analog Devices Inc.
Produkt-Nr.:
LTC1046CN8#PBF
Hersteller:
Paket:
8-PDIP
Charge:
-
Beschreibung:
IC REG CHARGE PUMP INV 50MA 8DIP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$6.9635
$6.9635
10
$6.29375
$62.9375
25
$6.00134
$150.0335
100
$5.21094
$521.094
250
$4.976784
$1244.196
500
$4.537656
$2268.828
1000
$3.952152
$3952.152
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Synchronous Rectifier | No |
| Voltage - Input (Max) | 6V |
| Output Type | Fixed |
| Current - Output | 50mA |
| Output Configuration | Positive or Negative |
| Topology | Charge Pump |
| Mounting Type | Through Hole |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-PDIP |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 1.5V |
| Series | - |
| Function | Ratiometric |
| Package / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Frequency - Switching | 5.5kHz ~ 30kHz |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | -Vin, 2Vin, Vin/2 |
| Package | Tube |
| Base Product Number | LTC1046 |