Analog Devices Inc.
Produkt-Nr.:
LTC1062CSW#PBF
Hersteller:
Paket:
16-SO
Charge:
-
Beschreibung:
IC FILTER 20KHZ LOWPASS 16SOIC
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$11.2005
$11.2005
10
$10.11845
$101.1845
25
$9.6482
$241.205
100
$8.377385
$837.7385
250
$8.000862
$2000.2155
500
$7.294917
$3647.4585
1000
$6.353638
$6353.638
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Filter Order | 5th |
| Number of Filters | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-SO |
| Series | - |
| Package / Case | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Voltage - Supply | ±8V, 5V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Filter Type | Butterworth, Low Pass Switched Capacitor |
| Package | Tube |
| Frequency - Cutoff or Center | 20kHz |
| Base Product Number | LTC1062 |