Analog Devices Inc.
Produkt-Nr.:
LTC1154CS8#PBF
Hersteller:
Paket:
8-SO
Charge:
-
Beschreibung:
IC GATE DRVR HIGH-SIDE 8SOIC
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$6.4885
$6.4885
10
$5.83015
$58.3015
25
$5.5119
$137.7975
100
$4.777075
$477.7075
250
$4.53207
$1133.0175
500
$4.066608
$2033.304
1000
$3.429671
$3429.671
2500
$3.258186
$8145.465
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Input Type | Non-Inverting |
| Driven Configuration | High-Side |
| Rise / Fall Time (Typ) | - |
| Number of Drivers | 1 |
| Gate Type | N-Channel MOSFET |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SO |
| Current - Peak Output (Source, Sink) | - |
| Series | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 18V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Channel Type | Single |
| Package | Tube |
| Logic Voltage - VIL, VIH | 0.8V, 2V |
| Base Product Number | LTC1154 |