Analog Devices Inc.
Produkt-Nr.:
LTC1155IN8#PBF
Hersteller:
Paket:
8-PDIP
Charge:
-
Beschreibung:
IC GATE DRVR HIGH-SIDE 8DIP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$11.9795
$11.9795
10
$10.81765
$108.1765
25
$10.3151
$257.8775
100
$8.95641
$895.641
250
$8.553838
$2138.4595
500
$7.799101
$3899.5505
1000
$6.792766
$6792.766
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Input Type | Non-Inverting |
| Driven Configuration | High-Side |
| Rise / Fall Time (Typ) | - |
| Number of Drivers | 2 |
| Gate Type | N-Channel MOSFET |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-PDIP |
| Current - Peak Output (Source, Sink) | - |
| Series | - |
| Package / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 18V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Channel Type | Independent |
| Package | Tube |
| Logic Voltage - VIL, VIH | 0.8V, 2V |
| Base Product Number | LTC1155 |