Analog Devices Inc.
Produkt-Nr.:
LTC1326IMS8#TRPBF
Hersteller:
Paket:
8-MSOP
Charge:
-
Beschreibung:
IC SUPERVISOR 3 CHANNEL 8MSOP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Reset Timeout | 140ms Minimum |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Voltage - Threshold | 3.118V, 4.725V, Adj |
| Supplier Device Package | 8-MSOP |
| Number of Voltages Monitored | 3 |
| Series | - |
| Type | Multi-Voltage Supervisor |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Output | Open Drain or Open Collector |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Reset | Active High/Active Low |
| Base Product Number | LTC1326 |