LTC6905IS5-96#TRPBF
Analog Devices Inc.
Produkt-Nr.:
LTC6905IS5-96#TRPBF
Paket:
TSOT-23-5
Beschreibung:
IC OSC SILICON 96MHZ TSOT23-5
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Count -
Mounting Type Surface Mount
Current - Supply 8 mA
Product Status Active
Supplier Device Package TSOT-23-5
Series -
Type Oscillator, Silicon
Package / Case SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5
Voltage - Supply 2.7V ~ 5.5V
Mfr Analog Devices Inc.
Frequency 96MHz